Vesnice Sparks (Knihy města Ember, #2) Jeanne DuPrau

ISBN:

Published:

Hardcover

296 pages


Description

Vesnice Sparks (Knihy města Ember, #2)  by  Jeanne DuPrau

Vesnice Sparks (Knihy města Ember, #2) by Jeanne DuPrau
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 296 pages | ISBN: | 5.51 Mb

Lina Mayfleetová a Doon Harrow jsou prvními obyvateli Emberu, kterým se podařilo z umírajícího města uniknout na povrch. Poté, co do nového světa připutují i jejich rodiny a sousedé, se celá komunita Embeřanů vydává na pochod za zdrojem obživy – bezMoreLina Mayfleetová a Doon Harrow jsou prvními obyvateli Emberu, kterým se podařilo z umírajícího města uniknout na povrch. Poté, co do nového světa připutují i jejich rodiny a sousedé, se celá komunita Embeřanů vydává na pochod za zdrojem obživy – bez cizí pomoci v novém prostředí nepřežijí.Když na své cestě narazí na vesnici Sparks, s úlevou jásají, avšak zdaleka nemají vyhráno.

Místní váhají, zda mají uprchlíky přijmout, přece jen je jejich vlastní situace dosti tíživá. Po dlouhých letech neúrody a nemocí se vesničce konečně začíná dařit a obyvatelé mají obavy, že je nově příchozí opět přivedou do nesnází.Vesničtí zástupci se po rozpačitém hlasování rozhodnou, že Embeřanům podají pomocnou ruku. Budou se však muset všichni uskrovnit. Jídla nebude tolik, jako místo ke spánku musí posloužit polorozpadlá zchátralá budova a všechny čeká tvrdá práce.

Budoucnost vesničanů i příchozích je značně nejistá.Budou obě skupiny schopny najít společnou řeč? Nepřerostou občasné rozmíšky v násilné střety? Jaké řešení bude v této zapeklité situaci razit Doon a jak se k problémům postaví Lina?

Existuje nějaké východisko jež by znesvářené skupiny dokázalo spojit? Zvítězí ti, kteří si přejím mír, nebo ti, kteří touží po válce?Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Vesnice Sparks (Knihy města Ember, #2)":


reboot-edv.eu

©2010-2015 | DMCA | Contact us